skip to Main Content

FABULAMUNDI / Pět evropských her

260,00 

Sborník pěti současných her vydaný jako součást mezinárodního projektu Fabulamundi ve spolupráci s Divadlem Letí.
Publikace představuje pět dramatických textů, s nimiž divadlo při své účasti v projektu pracovalo: Alexandra Badea: Spojení Evropa; Ella Hickson: Autorka; Pier Lorenzo Pisano: Jen pro tvé dobro; Volker Schmidt: Textilní trilogie; Joan Yago: Krátké rozhovory s výjimečnými ženami.

151 skladem


Nakladatel: Arts and Theatre Institute
Tvůrci: Alexandra Badea, Ella Hickson, Pier Lorenzo Pisano, Volker Schmidt, Joan Yago, Martina Schlegelová, Marie Špalová and David Košťák, Kamila Černá, Egon Tobiáš.
Jazyk: czech
ISBN: 978-80-7008-439-7
EAN: 978807008437
Rok vydání: 2020
Vazba: V2
Edice: Současná hra
Oddělení: Ediční oddělení
Počet stran: 338
Katalogové číslo: 10099490 Kategorie:

Popis

Sborník pěti současných her vydaný jako součást mezinárodního projektu Fabulamundi ve spolupráci s Divadlem Letí.
Publikace představuje pět dramatických textů, s nimiž divadlo při své účasti v projektu pracovalo: Alexandra Badea: Spojení Evropa; Ella Hickson: Autorka; Pier Lorenzo Pisano: Jen pro tvé dobro; Volker Schmidt: Textilní trilogie; Joan Yago: Krátké rozhovory s výjimečnými ženami. Hry reflektují podstatné rysy současného života, ať již jde o témata politická, jako je závislost ekologie na lobbingu v nejvyšších politických evropských kruzích, nebo soukromá, jako je věčné hledání osobní i umělecké identity, tíživost neměnných rodinných konstelací a zmatky v sexuálních preferencích. Výbor přináší i bizarní vhled do života proslulých žen či příběh z nedaleké budoucnosti, kde chudí Evropané hledají jako gastarbeitři práci na bohatších, vyspělejších kontinentech.

Další informace

Hmotnost 0.5 kg
Rozměry 1 × 15 × 21 cm
Back To Top