Login

Register

Login

Register

skip to Main Content

Ročenka 2016/2017

228,7  (189,0  bez DPH)

Jubilejní Ročenku Tanečních aktualit otevírají články shrnující dění posledních deseti let v baletu (Roman Vašek), současném tanci (Jana Návratová), pantomimě a pohybovém divadle (Ladislava Petišková) a novém cirkuse (Veronika Štefanová).

Není skladem

Autor: Taneční aktuality.cz
Podtitul: Výběr z publikovaných textů
Nakladatel: Taneční aktuality, o.p.s.
Tvůrci: Roman Vašek, Jana Návratová, Ladislava Petišková, Veronika Štefanová, Monika Šmídová, Lucie Hayashi, Petra Dotlačilová Grafická úprava: Erika Töröková
Jazyk: český
ISBN: 978-80-7568-051-8
EAN: 9788075680518
Rok vydání: 2017
Vazba: lepená
Edice:
Oddělení:
Počet stran: 310
Katalogové číslo: 09378331 Kategorie:

Popis

Jubilejní Ročenku Tanečních aktualit otevírají články shrnující dění posledních deseti let v baletu (Roman Vašek), současném tanci (Jana Návratová), pantomimě a pohybovém divadle (Ladislava Petišková) a novém cirkuse (Veronika Štefanová). Publikace je přehledně členěna do sekcí podle regionů. Kromě recenzí premiérových inscenací kamenných divadel i současných scén přináší reflexe z festivalů a reportáže z nejrůznějších tanečních akcí. Ročenka dále nabízí texty o významných lidech spojených s tancem (Emanuel Siblík), vzpomínky na nedávno zesnulé osobnosti (Markéta Kyliánová, Vladimír Vašut, Richard Weber) nebo rozhovory s významnými představiteli tanečního světa – Evou Kröschlovou, Kateřinou Slavickou, Liborem Vaculíkem a řadou dalších. Ročenku tradičně uzavírá bonusový text, tentokrát od Moniky Šmídové na aktuální téma Choreografie mezi intermedialitou a interaktivitou. Obsah knihy tvoří ucelený obraz o současném stavu našeho tanečního umění a jako tištěná publikace zůstane cenným dokladem pro budoucí generace.

Další informace

Hmotnost 0.64 kg
Rozměry 17 × 25 cm
Back To Top
Vyberte svoji měnu
EUREuro